Makascı İnşaat

Kaliteli, uzun ömürlü, güvenilir ve yaşanabilir konutların mimarıyız.

Saygı ve Eşitlik

Tüm çalışanlarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimize eşit ve saygılı davranmak temel değerlerimizdendir.

Ekip Çalışması

Makascı ailesi olarak kalıcı başarının bireysel olmadığını ve ancak ekip çalışmasıyla mümkün olduğunun bilincindeyiz.

Sürekli Öğrenme

Eğitim, araştırma ve öğrenmeyi kurumsal gelişimin temeli olarak görüyor ve çalışanlarımıza kendilerini geliştirme fırsatları sunuyoruz.

Hakkımızda

Makascı ailesi 1938 yılında başlamış olduğu ticari hayatına 1960 yılında Sarraflık ve Kuyumculuk sektöründe devam etmiş, 1995 yılında MAKASCI Sarraflık İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurarak diğer ticari faaliyetlerine İnşaat Taahhütlüğünü de ilave ederek bu güne gelmiştir.

İnşaat sektörüne girdiği günden itibaren dürüstlükten ve kalitemizden taviz vermeden yeni teknolojileri, yeni malzemeleri izlemek, araştırmak, yaratıcılıklarını arttırmak, takım ruhunu geliştirmek, şirket performansını sistem, şantiye ve insan bazında ölçerek gelişimi sürekli kılmak ile kendisini bölgesinde lider konumuna getirmiştir.

Makascı İnşaat ilk günden itibaren “En İyi İş Kendi Yaptığın İştir.” Mantığı ile kendi alt yapısını oluşturarak ihtiyacı olan bütün farklı ekiplerin ve ekipmanlarını, araçlarını her gün arttırarak gelişimini devam ettirmektedir.

Ayrıca en büyük özelliği teknik kadrosunu yönetiminde ve bünyesinde bulundurmaktadır. Halen firma 4 İnşaat Mühendisi, 1 Mimar, 2 İnşaat Teknikeri 1 Makine Mühendisi ve 8 kişilik sertifikalı inşaat kontrolörü ile ve 150 kişilik inşaat çalışanı ile hatasız eserlere imza atmıştır.

Foto Galeri

Makascı İnşaat
İletişim Bilgileri

Adres
Selçuk Mahallesi 32808 Sokak No: 1 Akşehir/KONYA
Telefon

Tel: +90 332 812 25 35

Faks: +90 332 812 77 93